Vyhledávání


Kontakt

Stránky pro volejbalisty z Velké Bíteše a okolí

E-mail: psvetlik@volny.cz

Užitečné odkazy: 

Oficiální stránky Českého volejbalového svazu

 www.cvf.cz 
 

 Pravidla Beach volejbalu:

www.beachbranik.cz/pravidla

Nová stránka:

Zábava a informace

Přihlášení na trénink:

Pondělí     

Středa     

 Jarní turnaj

Datum:  4.4.2020

Pozvánka na turnaj:

 Pozvánka 

Pravidla turnaje:

Pravidla

Dlouho jsem tu nebyl, ale napravím to :-)

Odlehčení

Všem spoluhráčům, kamarádům i protihráčům krásné prožití Vánočních svátků :-)

Konečně jsem se dostal k tom, že jsem udělal tuto stránku. Chtěl bych sem dávat "moudra" ze života, zajímavosti, videa a "perličky" ze ZŠ, na které narazíme při učení s Peťulkou.

smajlik 2..Motto:

Netrapte se lidmi, co o vás mluví za vašimi zády. Jednoduše to znamená, že jste o krok před nimi...  

a oni jsou v dokonalé pozici políbit vám prdel....smajlik 2

Tak Vám nevím, jestli neumím číst, nebo to nechápu. Ty slabiky v textu jsou li, lí a ly, lý.

Já bych schody asi nechal prázdné a na úkol se vys..l!

Ti co posloucháte Nedvědy tento vtip znáte, ale je super:

Jdou ženský do nebe. Ale Petr je zastaví a říká: Vy sem nepatříte. Ale patříme, řekly ony. Nepatříte. Víte co, uděláme takovou hru. Která z vás byla věrná, běžte dál, tady je nebe, ale která z vás, byť jednou, mažte do pekla. Tak ony se otočí a jdou do pekla, jen jedna jde stále dál. Petr jim povídá: "Tu hluchou si vemte sebou"!

 

Tak tenhle vtip nemá chybu !

Byli jsme oblečeni a připraveni odejít na Silvestrovskou oslavu. Rozsvítili jsme noční světlo, zapnuli telefonní záznamník, zakryli klec s andulkou a vyhnali kočku na dvůr. Zavolali jsme do taxislužby a objednali taxík. Taxi přijel a my jsme vyšli z domu předními dveřmi.
Když jsme vycházeli, kočka, kterou jsme vyhnali na dvůr, proklouzla pod našima nohama zpět do domu. Nechtěli jsme, aby zůstala uvnitř domu, protože vždy když je tam sama, snaží se sežrat andulku. Manželka si šla sednout do taxíku a já jsem vběhl do domu, abych vyhnal kočku z domu na dvůr. Kočka mi ale vyběhla do patra a já jsem musel běžet za ní.
Manželka, která zatím čekala v taxíku nechtěla, aby taxikář věděl, že dům bude celou noc prázdný. Řekla proto taxikáři, že se hned vrátím, že jsem jen šel dát dobrou noc její mámě (mé tchýni).
Po pár minutách jsem si sedl do taxíku vedle manželky. "Promiňte, že mi to trvalo tak dlouho", řekl jsem když jsme se rozjížděli. "Ta kurva se schovávala pod postelí. Musel jsem ji píchat do prdele věšákem, aby odtud vylezla! Snažila se mi utéct, tak jsem ji popadl pod krkem. Pak jsem ji ještě musel zabalit do deky, aby mě ta svině nepoškrabala. Ale - podařilo se! Odtáhl jsem ji po schodech dolů a vyhodil zpět na dvůr! Doufám, že se zase nevysere u dveří !"
To ticho v taxíku bylo okouzlující ...

 

A do třetice z naší školy - že by bylo něco špatně?

Kdo vyřeší bod D?

Správné řešení je?

Ještě jednou z naší školy - že by bylo potřeba tak šetřit?.

Pod proužek papíru jsem dal na srovnání normální piketovou kartu, takže velikost je cca 12 cm. Opravdu místa na odpovědi habaděj.

Test z 9. třídy.

 

Nyní něco z naší školy.

Děti ve třetí třídě dostaly test, ve kterém byla tato otázka:

"Jsi poléhavá kulturní rostlina. Tvoje květy jsou žluté. Tvoje plody jsou dužnaté bobule. Co můžeš být?

Co Vy na to? Co to je?

Odpovíte co to je?

Jsou lidé, kteří mají všechno v malíčku, protože je tam víc místa, než v jejich hlavách...

smajlik 9..U lavice dítě pláče,
smazalo si z počítače,
videohru Polednice,
stála plné dva tisíce...
Máma chvíli zlostí bledne,
potom pravačku svou zvedne,
plesk! a už ji svrbí dlaně,
Neřvi mi tu,ty cikáně!
nebo ti dám repete,
proč si mačkal DELETEsmajlik 10

Něco pro ženy:

Jestli se tvoje milovaná žena líbí ještě někomu jinému, není důvod žárlit, znamená to, že sis vybral správně, je to důvod být hrdý - máš v rukou něčí sen...  jestli se tvůj milovaný muž líbí ještě někomu jinému... prostě tý krávě rozbij hubu.smajlik

VŠICHNI SI MYSLÍ, ŽE NEJVĚTŠÍM SNEM ŽENY JE MÍT DOKONALÉHO MUŽE... ZBLÁZNILI JSTE SE??? NEJVĚTŠÍM SNEM KAŽDÉ ŽENY JE JÍST A NEPŘIBRAT...:-))smajlik 2smajlik 2smajlik 2
smajlikProč muži lžou?
Dřevorubec kácel stromy u řeky. Najednou mu sekera spadla do řeky. Začal naříkat a v tom se zjevil Bůh:
"Proč tak naříkáš?" ptal se ho.
„Ach, Pane, spadla mi do řeky sekera. Bez ni se nemohu živit.“
Bůh sáhl do vody a vytáhl zlatou sekeru.
"Je to tvá sekera?" zeptal se.
"Ne, není," odpověděl muž.
Bůh z řeky vytáhl stříbrnou sekeru:
"Je to ona?"
"Ne," zněla dřevorubcova odpověď.
Potřetí sáhl Bůh do vody a tentokrát muži nabídnul železnou.sekeru.
"Ano, to je má sekera," zaradoval se dřevorubec.
Boha potěšilo, že je tak čestný a poctivý, proto mu daroval všechny tři sekery. Po čase se muž procházel se svou ženou na stejném místě. Náhoda tomu chtěla, že jeho žena uklouzla, spadla do vody a utopila se. Dřevorubec začal plakat.
Proč pláčeš?" zjevil se před nim Bůh.
"O Pane, má žena spadla do řeky a utopila se."
Bůh vešel do vody a když se vrátil, vedle něj stála Jennifer Lopez.
"Je to tvá žena?" zeptal se Bůh.
"Ano, to je ona," odpověděl muž.
"Lžeš" rozhněval se Bůh, "to není ona!"
Dřevorubec padl na kolena a řekl:
"Odpusť, Pane, ale musel jsem. Kdybych ti řekl NE, nabídl bys mi Catherine Zeta-Jones. Kdybych odmítl i tu, vrátil by ses s mojí ženou. Já bych pak řekl ANO a ty bys mi dal všechny tři. Jsem chudý muž. Nedokázal bych se postarat o tři ženy najednou."

Z toho plyne ponaučení:
Pokud muž lže, má pro to dobrý a čestný důvod a dělá to pro blaho druhých.smajlik
smajlik 2Motto
Nebojte se zkoušet nové věci - Noemovu archu postavil amatér. Zatímco Titanic - skupina profesionálů ....................♥smajlik
smajlik 2Motto
Psychiatři říkají, že každá čtvrtá osoba má nějakou mentální poruchu, takže pokud jste se třemi přáteli a nepozorujete nic zvláštního, pak ten blbec jste vy.smajlik 2

A opět odlehčíme, spíše pro pány.

Puberťák je domácí zvíře, které je velmi náročné na chov.
Rozhodnete-li se chovat doma puberťáka, budete mu muset vyhradit dostatečný prostor.
Rozpínavost těchto živočichů, pokud jde o teritorium, totiž spolu s věkem stoupá.
Chovatel se sám musí rozhodnout (dle úrovně vycvičenosti svého zvířete), které možnosti dá přednost.

Krmení
Puberťák je všežravec, který občas přechází do fáze monožravce. Dle vědeckých výzkumů stráví puberťák (ač má na rozdíl od krávy toliko jeden žaludek) jakoukoli potravu, která se momentálně nachází v dosahu. Spásání potravy probíhá celodenně, prakticky nepřerušovaně. Ve fázi monožravé se však může stát, že se puberťák dlouhodobě živí pouze jedním druhem potravy, například tradičními českými brambůrky nebo hamburgery. Veškeré snahy ze strany chovatele o přikrmování zdravou výživou přicházejí nazmar a je potřeba se s touto skutečností smířit. Většina puberťáků má po celou dobu chovu obzvláště vysokou spotřebu prémiového krmiva, a proto je nutné, aby puberťáky chovali pouze chovatelé, kteří si to mohou finančně dovolit, případně mají možnost úvěru či půjčky.

Celková péče
Puberťák je zvíře náchylné k depresím. Léčba a předcházení depresím spočívá v kupování značkových oblečků a obuvi, počítačových her, aby se váš puberťák nenudil. Komunikace s puberťákem je závislá na úrovni dosažené při výcviku (viz níže, bod Denní režim). Chovatel se musí naučit řeč těla, aby byl schopen z trhavých pohybů hlavou, případně ramen, vyčíst nesouhlasnou reakci. Pozitivní reakce nedává chovaný puberťák v žádném případě najevo. Z našich zkušeností ovšem víme, že po cca 200 trhnutí ramenním kloubem již většina chovatelů ví, na čem je.

Denní režim
Puberťáka je nutno podrobit komplexnímu výcviku. Od přírody je to tvor líný, který je schopen veškerou svou energii vynaložit na správné oddechování při spánku, resp. na změnu polohy na gauči z levého boku na pravý a naopak. Výcvik sestává z výuky jednoduchých příkazů, jako například “Jdi do školy”, “Umyj si zuby”, případně “Umyj nádobí”. Někteří puberťáci reagují na výcvik příznivě a po pár letech jsou schopni reagovat na cca 4 příkazy z 20. Jiní puberťáci výcviku odolávají a osvojí si příkaz pouze jeden. Většinou jde o povel “Jdi se najíst”, v menší míře “Jdi spát”.

Komerční využití a návratnost investic
Puberťák je domácí zvíře chované výhradně na ozdobu a nelze očekávat, že z něj vydolujete jakoukoli činnost generující přínos pro rodinu. Návratnost investic je dlouhodobá, někdy trvá i deset let, než zjistíte, zda chovaný jedinec bude schopen samostatného života. Někteří jedinci zůstávají u svých chovatelů do pozdního věku a znamenají pro něj nemalé náklady. Proto by si každý chovatel měl řádně rozmyslet, než se do chovu vůbec pustí. V případě, že si není jist, měl by si raději pořídit jiné domácí zvíře. Před chovem puberťáků jsou varováni zejména kardiaci a další osoby, které špatně odolávají stresu. Na druhou stranu je nutno říci, že žádné jiné domácí zvíře vám nepřilne tolik k srdci. V tom jsou puberťáci naprosto nenahraditelní.

P.S. I když lásku puberťák projevuje podivně, má vás rád….smajlik 4
 
A trošku přitvrdíme ....

Nebojte se létat ! Žádný učený z nebe nespadne !smajlik

smajlik  ...tomu nešlo odolat ...smajlik
smajlikWikipedia: "Já vím všechno!"
Google: "Já najdu všechno!"
Facebook: "Já znám všechny."
Internet: "Beze mě jste v prdeli."
Elektřina: "Tak se uklidníme, jo?!"smajlik

 

...a něco praktického do každé domácnosti.

Začneme trochu odlehčeně hudbou z doby mého mládí.